DVĚ MOŽNOSTI A NAŠE VOLBA

Krásný den s prostou pravdou, ať už ji vyřkne kdokoliv, Eckhart Tolle, Mooji, či další, vše má stejnou a jednoznačnou rovinu.

Buď se můžeme nechat strhnout myšlenkovými toky a tudíž nám brány přítomnosti budou trvale uzavřeny, nebo se staneme pozorovateli pouze toho, co zrovna probíhá.

Mysl je a má být pouhým nástrojem, nikoliv pánem. Pomoci vlivu myšlenky se toho dá spoustu v životě dokázat a změnit, čehož jsem sám svědkem na vlastním těle i mysli samotné, ale pokud budu žít už jen myšlenkami, přicházím o přítomný život sám.

MYŠLENKA JE NÁSTROJ ZMĚNY, KDYŽ JE VHODNĚ POUŽITA, PAK ZMĚNY POZITIVNÍ, V PŘÍPADĚ OPAČNÉM VE STEJNÉ ČI VĚTŠÍ MÍŘE NEGATIVNÍM.

ŽIVOT SE DÁ NICMÉNĚ ŽÍT POUZE V PŘÍTOMNOSTI A TA V PŘEHLCENOSTI NEUSTÁLÝCH MYŠLENEK NENÍ DOSAŽITELNÁ, UCHOPITELNÁ A TÍM NEDOSTUPNÁ PRO VĚTŠINU Z NÁS.

PROTO JE NUTNÉ POUZE UCHOPIT SEBE SAMA, STÁT SE POZOROVATELEM NIKOLIV HODNOTÍCÍM NATOŽ KRITIKEM. A TAK JAK JEN TO JE MOŽNÉ V NAŠICH "ZÁPADNÍCH" PODMÍNKÁCH ŽIVOTNÍHO STYLU, KTERÝ NÁS OBKLOPUJE, ZAČÍT PROSTĚ SPOKOJENĚ ŽÍT A BÝT PŘÍTOMEN, JEŠTĚ JEDNOU PRO JISTOTU

--- BÝT PŘÍTOMEN ---


PŘEJI VÁM VŠEM KRÁSNÝ DEN, JE RADOST DĚLAT RADOST, VÁŠ ROSŤA 💫🍀🙂🙏

4 zobrazení

Poslat Rosťovi vzkaz

  • White Facebook Icon
  • White Facebook Icon

Rostislav Václavek

 

Gen. Sochora 1206/15, Ostrava 708 00

IČO : 08904782

Tel. : +420 777 034 822  

Email : 5piliruzdravi@gmail.com

Ochrana osobních údajů GDPR

Veden :

U Živnostenského úřadu Magistrátu města Ostravy

Více o mně najdete :

www.rostislavvaclavek.cz